Yavuz ile Genç arasında 2,5 Milyon lira atışması!

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Sakaryaspor'da kayıp 2,5 milyon lira olduğuna" yönelik açıklamalarının ardından kulübün yargıya başvurmasıyla ilgili açıklama yaptı. Daha sonra da Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, Yavuz'a cevap verdi

Yavuz ile Genç arasında 2,5 Milyon lira atışması!

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali ihsan Yavuz, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Sakaryaspor'a bir iş adamı tarafından 2,5 milyon lira verildiğini ancak kayıtlarda gözükmediğini söyledi. 
Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç de bunun üzerine yaptığı açıklamada kendi dönemlerinde böyle bir para girişi olmadığını söyledi. 
Sakaryaspor Kulübü, daha sonra Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulunarak Ali İhsan Yavuz'un iddiasının araştırılmasını istedi. 


AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, bu gelişmelerle ilgili bugün sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.
Yavuz; Bu konuyu bana ilk söyleyen kişi Sayın Cumhur Genç'tir. Hal böyle iken dilekçedeki ifade biçimi çok tuhaf doğrusu! Hem bunu bana ilk söyleyen kişi olacaksın ve hem de benden öğreniyor gibi davranacaksın. Olmuyor Cumhur Genç kardeşim... Bu yaklaşım bile şeffaflaşma talebimizdeki haklılığımızı ortaya koyuyor. Hedef şaşırtmaya ve meseleyi tek bir noktaya çekerek geçiştirmeye gerek yok. Oysa ben Sakaryaspor’a ilişkin pekçok noktaya temas ettim sadece bir noktaya değil. Konuya dair işi sorumlularına havale etmeyi ve dolayısıyla bu konuda başka birşey söylememeyi düşünmüştüm. Ancak tribüne oynamak ve hedef şaşırtma yaklaşımları devam ettikçe sanırım bizim de sükût etmemiz zor olacak. Hadi hayırlısı!.." ifadelerini kullandı. 

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç de bunun üzerine yine sosyal medya hesabından şu cevabı verdi: "Sn. Vekilimizin de söylediği gibi Ankara ziyaretimizde kendisi ile önü ve arkası dolu olmak üzere bu konuyu konuşan kişilerden sadece biriyim. Şeffaflık konusunda Sn. vekilimizin bilgisi var mı bilmiyorum ama Sakaryaspor’un hesaplarını denetleyen ve açıklayan AK Parti Adapazarı Eski İlçe Başkanı ve Bağımsız Mali Müşavir Mustafa Ak’tır. Ben Sakaryaspor tribünlerinden geldim. Orası benim evimdir! Yeşil & siyah saygılarımla…"

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 16:03
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER