Yavuz ve Tever'den kuzey çıkarması!

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya'nın kuzeyindeki 4 ilçeyi gezerek çeşitli görüşmeler yaptı 

Yavuz ve Tever'den kuzey çıkarması!

sakaryayenihaber.com - 
AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, yoğun bir Cuma günü geçirdi. 
İlk olarak Söğütlü'ye giden ikili Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ile görüşerek ilçeye yapılacak yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Söğütlü'de yapımı süren entegre sağlık merkezini gezen heyet daha sonra Küçük Akgöl'de turizme yönelik sürdürülen tesis çalışmalarını inceledi. 

Büyük Akgöl
Ali İhsan Yavuz ve Yunus Tever'in ikinci durağı Ferizli oldu. Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'dan çalışmalar hakkında bilgiler alan heyet, daha sonra Büyük Akgöl'deki tesis çalışmalarını inceledi. Tever, "İnşallah sağlık, eğitim ve kamu alanında yapılacak yatırımlarla Ferizli'miz yeni bir çehreye kavuşacak" dedi. 

Karasu'da cami temeli attılar
Ferizli'nin ardından Karasu'ya geçen Yavuz ve Tever, Karasu Pazaryeri Camisinin temel atma törenine katıldı. 
Daha sonra AKP Karasu İlçe Teşkilatında mahalle başkanlarıyla toplantı yapan heyet, Karasu Belediyesi'ne geçerek Belediye Başkanı İshak Sarı'dan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 

Mahalle başkanları
Genel Başkan yardımcısı Yavuz ve İl Başkanı Tever'in son durağı ise Kocaali oldu. Burada da AKP İlçe Teşkilatında mahalle başkanlarıyla toplantı yapan ikili Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar'dan da projeler hakkında bilgi aldı. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 14:07
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER