Yavuzyiğit’ten "göreve hazırız" mesajı

Olağan kongre sürecine giren AKP Karasu İlçe Teşkilatı’nda delege seçimleri sürüyor. Süreci değerlendiren Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, göreve hazır olduklarını belirtti.

Yavuzyiğit’ten "göreve hazırız" mesajı

AKP Karasu İlçe Teşkilatı’nda kongre süreci devam ediyor. 29 Kasım günü başlayan delege seçimlerinin 15 Aralık günü sona ereceğini belirten AKP Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Ocak ayı ile 26 Nisan tarihleri arasında genel merkezimiz tarafından belirlenen tarihlerde ilçe kongreleri gerçekleştirilecek. Ülke genelinde gerçekleştirilecek olan kongreler kapsamında Karasu İlçe Teşkilatı’mızda da olağan kongre yapılacak” dedi.

Davamıza sahip çıkacağız
İlçe kongreleri sonrası gerçekleştirilecek olan il kongrelerini ise 2021 yılı Ocak ayında gerçekleştirilecek olan genel başkanlık kongresinin izleyeceğini ve bu sürecin böylece tamamlanacağını sözlerine ekleyen Başkan Hasan Yavuzyiğit, “İlçe kongreleri öncesi bize verilecek göreve her daim hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Davamıza sahip çıkacağız. Bu uzun süreçten partimizin güçlenerek çıkacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER