Yeni başkan Efe Kuşdili

Adapazarı Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları 4’üncü Olağan Kongresi’nde yeni başkan Efe Kuşdili oldu.

Yeni başkan Efe Kuşdili

YENİ BAŞKAN EFE KUŞDİLİ

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları 4’üncü Olağan Kongresi Adapazarı Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen kongreye Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Adapazarı İlçe Aydın Erol ve çok sayıda partili katılırken yeni AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili seçildi.

“YORULMAK YOK, DURMAK YOK”

“Görevini bugüne kadar layıkıyla yerine getiren Fahrettin Alemdar kardeşimize teşekkür ediyor; AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçilen Efe Kuşdili kardeşimize başarılar diliyorum. Bizler için yorulmak yok, bizler için durmak yok; bizler dünya döndükçe inşa ve ihya etmeye memur kılınmış bir milletiz. Bu şuuru daima koruyarak, Adapazarı’mıza ve ülkemize hayırlı hizmetlerde bulunmaya hep birlikte devam edeceğiz. AK Parti'mizin teşkilat kongrelerini, tazelenmenin, silkinmenin ve hiç durmadan, yorulmadan, yolda olmanın imkânı olarak görüyor; Adapazarı Gençlik Kolları Kongremizin de, çok daha güzel ve başarılı günlere sıçrayışımızın bir miladı olacağına inanıyorum.” dedi.

“LİDERİN KADROLARINA YAKIŞIR BİR KONGRE”

Kongre ardından açıklama yapan İl Başkanı Yunus Tever; “Siyasete gençlikten başlayan liderin kadrolarına yakışır bir kongreyi Adapazarı ilçemizde gerçekleştirdik. Göreve seçilen Efe Başkanımızı tebrik ediyor, Fahrettin kardeşime de emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Kongremizin AK Gençliğimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 09:32
banner3
YORUM EKLE