Yeni partiyi Üstün'ün memleketinde kim teşkilatlandıracak?

Eski Başbakan ve eski AKP Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi'nin öne çıkan isimlerinden biri eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün... Peki Üstün'ün memleketi Ferizli’deki teşkilatlanmayı kimler üstlenecek?

Yeni partiyi Üstün'ün memleketinde kim teşkilatlandıracak?

Eski Başbakan ve eski AKP Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi'nin tanıtımı bugün yapıldı. Eski AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün de partinin kurucular kurulunda yer alırken, kuruluk dilekçesini bizzat kendisi İçişleri Bakanlığına teslim etti. 

Üstün'ün bu durumu Sakarya’yı olduğu gibi memleketi Ferizli’yi de biraz daha öne çıkarıyor. Yeni partinin Ferizli'deki teşkilatlanmasını kimlerin yapacağı merak ediliyor. Üstün'ün AKP'de iken Ferizli’deki yakın çalışma arkadaşları henüz bu konuda ser verip sır vermiyor. Söylentilere göre ekip hazır olduktan sonra sürpriz isimlerle kamuoyunun karşısına çıkacak. Ancak bu konuda aktif çalışmaları olan kişinin Sakarya Matbaacılar Dernek başkanı Özcan Kam olduğu biliniyor.
Görüşlerini sorduğumuz dernek başkanı Özcan Kam, yeni kurulan Gelecek Partisi'yle ilgili Ferizli’de çalışmalarının olduğunu, bu konuda belli bir mesafe kat ettiğini, daha yapılması gerekenlerin olduğunu gazetemize açıkladı. Kam, gerekli çalışmaların bitip zamanı da geldiğinde gerekli açıklamaları Ferizli Kamuoyuyla paylaşacaklarını ifadelerine ekledi.   Mustafa ÜSTÜBİ
 


 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 16:54
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER