“Yenilenme sürecinden başarıyla çıkacağız”

131. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan AKP İl Başkanı Yunus Tever, “Önümüzde uzun bir süreç ve başarılacak birçok kazanım var" dedi

“Yenilenme sürecinden başarıyla çıkacağız”

131. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan AKP İl Başkanı Yunus Tever, “Önümüzde uzun bir süreç ve başarılacak birçok kazanım var. AK Parti, değişim ve dönüşüm sürecini en iyi şekilde her kademesine uygulayan ve bu yenilenme süreçlerinden başarıyla çıkan bir siyasi partidir” dedi.
FIRSATA ÇEVİRMEK
Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Tever, " Toplantımızın ana gündem maddesi; teşkilat çalışmalarımız ve kongre süreci üzerine değerlendirmeler ile ilgili oldu. Bu tür toplantıları fırsata çevirerek şehrimizle ile ilgili sorunları ve taleplerimizi iletme fırsatı buluyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi çözüm odaklı çalışmaya gayret ediyoruz. AK Parti, değişim ve dönüşüm sürecini en iyi şekilde her kademesine uygulayan ve bu yenilenme süreçlerinden başarıyla çıkan bir siyasi partidir” dedi.
GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ
Tever, açıklamasına şöyle devam etti;  “Önümüzdeki aylarda başta ilçelerimizden başlamak üzere yeni kongre süreçlerimiz olacak. AK Parti’mizin en büyük özelliği sürekli kendini yenileme, tazeleme ve geliştirme kabiliyetine sahip olması olduğunu hepimiz biliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Allah’ın izniyle bu süreçlerden yine güçlenerek çıkacağız. AK Parti ailesini daha da büyütecek, saflarımızı daha da sıkılaştıracağız inşallah. Sayın Cumhurbaşkanımız teşekkür ziyaretlerine bu ayda devam edecek.
ERDOĞAN GELECEK
Önümüzdeki günlerde bir dizi açılış programları için Sayın Cumhurbaşkanımız Sakarya’mıza teşrif edecek. Kendilerini ilimizde ağırlayacağımız için büyük bir mutluluk ve heyecan içerisindeyiz. Ziyaret tarihinin önümüzdeki günlerde kesinleşmesini bekliyoruz.” 

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21