11 futbolcu gitti, 15 futbolcu geldi

Yeşil-Siyahlı ekibimiz, 2020-2021 sezonunun ilk transfer dönemini 15 takviyeyle tamamladı. Sakaryaspor yönetimi bu süreçte kadrosunun büyük bölümünü yenileyerek güçlendirdi. Sakaryaspor bu sezonda en fazla transfer yapan takımların başını çekti.

11 futbolcu gitti, 15 futbolcu geldi

15 TAKVİYE GELDİ

Sakaryaspor, 2020-2021 sezonu 1.Transfer tescil dönemini 15 takviyeyle tamamladı. Sil baştan bir kadro kuran yeşil-siyahlı ekibimiz, takımı Alişan Şeker, Emirhan Civelek, Hakan Aslantaş, Burak Öksüz, Fatih Tultak, Özkan Taştemur, Caner Koca, Çağrı Ortakaya, Muhammet Reis, Oğuzhan Kayar, Alim Can Menteşe, Devrim Taşkaya, Mehmet Boztepe,  Alpay Koçaklı, Ali Özgün ile güçlendirdi.  Bu transferlerden 5 tanesi kiralık olarak gerçekleştirildi. Ayrıca Nuri Ftih Aydın ile Hasan Bilal bu sezonda kiralık olarak sözleşme yenilendi.

11 FUTBOLCU GİTTİ

Sakaryaspor yönetimi,  şampiyonluk hedefi doğrultusunda kurduğu kadroda 1.Lig oyuncularını tercih etti. Özellikle Teknik Direktör İsmail Ertekin’in istediği futbolcuları takıma kazandırmayı hedefleyen yönetimin, birçok hamlesi yeşil-siyahlı taraftarların da takdirini topladı. Öte yandan Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde gelen 15 futbolcunun yanı sıra 11 oyuncuya da hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi. Bunun yanı sır sezon başında anlaşma sağlanan Barış Örücü ile Canberk Aydın ise sezon başlamadan teknik heyetin raporu doğrultusunda yollar ayrıldı.  

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER