2.Lig hasretine son vereceğiz

3.Lig’de ki temsilcimiz Ozanlargücü yeni sezona iddialı hazırlanıyor. Geçen sezon 2.Ligin kapısından dönen Ozanlargücü’nde Antrenör İsmail Yazgan bu sene şampiyonluk hasretine son vereceklerini söyledi.

2.Lig hasretine son vereceğiz

SEZON HAZIRLIĞI

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde ki temsilcimiz Ozanlargücü Spor Kulübü, kapılarını Yenihaber’e açtı. Antrenör İsmail Yazgan komutasında Erenler Stadı’nda çalışmalarını sürdüren Ozanlargücü bu sene 2.Lig hedefine ulaşmak istiyor. Geçen sezon 2.Ligin kapısından dönen Ozanlargücü mevcut kadrosunu korurken takıma 6 yeni futbolcu kattı. Ozanlargücü Yönetimi,

İstanbul Sapanbağlarıspor’dan Ayşegül Arslan ve Canan Bakaç, Kocaeli Bayan Yıldız Spor Kulübü’nden İlayda Çamur, Eda Sağlam, İlayda Pınar ve Ayşe Yılmaz’ı kadrosuna kattı.

HEDEF 2.LİG

Ozanlargücü’nün Antrenörü İsmail Yazgan, yeni sezonda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Yazgan, “3 hafta önce yeni sezon hazırlıklarına başladık. Geçen sezon 2.Ligi kıl payı kaçırdık. Bu sezon inşallah 2.Lig özlemimizi sona erdireceğiz. Mevcut kadromuzun üzerine 6 transfer yaptık. İyi bir futbolcu gurubuna sahibiz. Lige en iyi şekilde hazırlanıp başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz” dedi. Öte yandan Ozanlargücü’nün mücadele edeceği 3.Ligde kura çekimi tarihi henüz netleşmedi.  

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 10:48
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER