3 futbolcunun sözleşmesi feshedildi

Sakaryaspor'da Başkan Cumhur Genç geçen hafta takımdan kimsenin gönderilmeyeceğini söylemişti. Umut Sözen, Zeki Korkmaz ve Orkun Dervişler'in sözleşmesi feshedildi.

3 futbolcunun sözleşmesi feshedildi

KİMSE GİTMEYECEKTİ

Yenihaber 10 Aralık’ta Sakaryaspor’dan Umut Sözen, Zeki Korkmaz, Orkun Dervişler, Bekir İrtegün, Furkan Parsak ve Tevfik Köse ile yolların ayrılacağını okurlarına duyurmuştu. Başkan Cumhur Genç, Spor Müdürümüz Erdem Yıldırım’ı arayarak devre arasında takımdan kimsenin gitmeyeceğini söylemişti.

4 OYUNCU GÖNDERİLDİ

Sakaryaspor Yönetimi yaptığı açıklama ile dört futbolcu ile yolları ayırdı. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Profesyonel futbolcularımız Umut Sözen, Zeki Korkmaz ve Orkun Dervişler ile karşılıklı olarak anlaşılarak sözleşmeleri feshedilmiş, Furkan Parsak'ın ise kiralık gönderilmesine karar verilmiştir. Kendilerine emekleri için teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz.”

Başkan Cumhur Genç, 11 Aralık'ta gazetemize şu açıklamayı yapmıştı. 

10 Aralık'ta 6 futbolcu ile devre arasında yolların ayrılacağını okurlarımıza duyurmuştuk. ancak Başkan Cumhur Genç bu haberin doğru olmadığına dair açıklama yapmıştı. Cumhur Genç yönetimi bugün aynı siimlerle yollarını ayırdı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 10:50
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sawyer
Sawyer - 10 ay Önce

Önemli bir maç öncesi gönderilecekler listesi vermek mantıklı mı ? Tabiki öyle diyecek

Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 10 ay Önce

Faydası olmayan bu futbolcuların gönderilmesi doğrudur.
Başkanın sezon arası gelmeden öyle konuşmuş olması da doğrudur.
Eğer paraca zarara girmayeceksek, yapılan işlem doğrudur.

SIRADAKİ HABER