'5 MİLYON BULURSAM ADAYIM'

Başkanvekili Cumhur Genç, başkan adaylığı konusunda çalışmalarının sürdüğünü 5 Milyon TL’lik bütçeyi ayarlaması durumunda kongreye aday olacağını söyledi.

'5 MİLYON BULURSAM ADAYIM'

Sakaryaspor Başkanvekili Cumhur Genç, 16-23 Haziran’da yapılacak genel kurul öncesinde başkan adaylığı konusunda çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 5 Milyon TL bütçe yapmadan adaylığını açıklamayacağını belirten Başkanvekili Genç, “Biz yönetime düşündüğüm arkadaşlarımızla birlikte şuana kadar kendi aramızda 3 Milyon TL’lik bütçe yaptık. Diğer 2 ya da 2.5 Milyon konusunda ise İstanbul’da firmalarla görüşmelerimizi sürüyor. Sakarya artık yoruldu. Bu parayı İstanbul’dan sponsorluklarla bulursak 23 Haziran Pazar günü adaylığımızı açıklarız” dedi.

Sakaryaspor’da göreve gelecek yönetimin transferi açmasının şart olduğunu belirten Genç, bu durumda dışında kimsenin başkanlığa talip olmamasını söyledi. Genç, “Sakaryaspor’da futbolcular geçen sezon çok yoruldu. O nedenle mevcut kadroya 4-5 takviye yapılması şart. Bunun içinde göreve gelecek yönetimlerin en az 5 Milyon TL bütçe gerekiyor. Hayal satmadan gerçeklerle Sakaryaspor’u yönetecek isimler takımın başına gelsin” ifadesini kullandı. Genç ayrıca 16 Haziran’da ki genel kurulda çoğunluğun sağlanmasının zor olduğunu ifade etti.   Şenol ÇİVİCİK
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER