ADAYLIKLARI YÜCE'YE BAĞLI

Resmi olarak adaylıklarını açıklamayan ancak kongre çalışması yapan Cumhur Genç ile İbrahim Nalbant, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den destek bekliyor. Yüce bugün Bülent Uygun ve Cumhur Genç ile görüşecek.

ADAYLIKLARI YÜCE'YE BAĞLI

ADAYLIKLARI BELİRSİZ
Sakaryaspor’da olağanüstü genel kurul öncesinde aday belirsizliği yaşanırken başkanlığa talip olan Cumhur Genç ile İbrahim Nalbant’tan henüz resmi adaylık açıklaması gelmedi. Kongreye sayılı günler kala her iki isimde kamuoyuna bilgi vermekten kaçınıyor. Yeni sezonun bütçesini oluşturmaya çalışan Genç ve Nalbant 5 Milyonluk bütçe yapmaya çalışıyor. Ancak her iki adayın da şehrin önde gelen isimlerinden destek alamadığı gözleniyor.
YÜCE İLE GÖRÜŞME
Sakaryaspor’da her kongre sürecinde olduğu gibi gözler Büyükşehir Belediyesi’nde! Kongre çalışması yapan Cumhur Genç ile İbrahim Nalbant, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin desteğini almadan yola çıkmayacak. Sakaryalı Teknik Direktör Bülent Uygun’da İbrahim Nalbant ekibine destek verirken, bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüşme yapması bekleniyor. Öte yandan Cumhur Genç’in de bugün Başkan Yüce ile bir araya geleceği öğrenildi.
DESTEK VERECEK Mİ?
31 Mart seçimleri öncesinde her ortamda şehrin tek markası Sakaryaspor’a destek vereceğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin bu süreçteki tavrı merak ediliyor. Şuan Sakaryapor’a uzak bir tavır sergileyen Yüce’nin, Bülent Uygun ve Cumhur Genç ile yapacağı görüşmelerden nasıl bir sonucun çıkacağı merak konusu. Başkan Ekrem Yüce’nin yeni sezonda Sakaryaspor’a nasıl bir destek vereceği merak edilirken sezon öncesinde 10 Milyon TL’lik bütçe gerekiyor.    Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE