AKADEMİ'NİN BAŞKANI HACIOĞULLARI

Sakaryaspor için birçok sosyal projeye imza atan Akademi Sakaryaspor Derneği’nin 1.Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Yusuf Hacıoğulları seçildi.

AKADEMİ'NİN BAŞKANI HACIOĞULLARI

2018 yılında kurulan Akademi Sakaryaspor Derneği’nde 1.Olağan Genel Kurul heyecanı yaşandı. SATSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştiren kongreye Sakaryaspor sevdalıları büyük ilgi gösterdi. Yapılan kongrede Akademi Sakaryaspor Derneği’nin başkanı Yusuf Hacıoğulları seçildi. İlk kongresini yapan Akademi Sakaryaspor’un yeni projeleri merakla bekleniyor.

Yusuf Hacıoğulları başkanlığında oluşan yönetimde şu isimler yer aldı: Ali Seba, Alpay Alev, Batuhan Severcan, Cem Kapankaya, Emre Baş, Eray Şık, Kaan Çatak, Mete Ocaklı, Oğuz Binkanat, Uğur Özen, Yusuf Yılmaz. Sakaryaspor için bir çok sosyal projeye imza atana Akademi Sakaryaspor son olarak Bizim Stat Belgeseli ile ses getirmişti.

Başkan Yusuf Hacıoğullar “Katılım gösteren, destek veren, projelerde emek veren tüm arkadaşlarıma, büyüklerime ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. Yönetim olarak asli görevimiz, Akademi Sakaryaspor'un gösterdiği girişimci ruhu sürekli beslemek ve projelerimiz için uygun özgür ortam sağlamaktır. Ayrıca şehir kültürü, camia olabilmek, toplumsal bilinç gibi noktalara hizmet eden projelerin, anlamlı karşılık bulabilmeleri için bunları idrak edebilen, güçlü genç kitle ve liderler yetiştirmek en önemli katkımız olmalı. İş birliği içinde çalışan güçlü proje gruplarına; bütçe, ekipman, uygun ortam ve ağ destekleri vererek koordinasyonu üst seviyeye çıkarmak amacındayız. Tüm bunları yaparken aldığı sorumluluğu bilen ve taşıyan aynı zamanda sürekli hesap verme sorumluluğunu kaldırabilecek çevik bir yönetim oluşturduk. Bu çerçevede yolumuza devam edeceğiz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER