A.KADİR KADRO DIŞI

Sakaryaspor’da teknik heyet ve yönetim kurallara uymayan hiçbir futbolcunun gözünün yaşına bakmıyor. Teknik heyetin raporu doğrultusunda takım içinde ki disiplinsiz tavırları nedeniyle A.Kadir süresiz kadro dışı bırakıldı

A.KADİR KADRO DIŞI

4’ÜNCÜ KADRO DIŞI
Sakaryaspor’da dün kadro dışı sürprizi yaşandı. Takımın forvet oyuncusu A.Kadir Akyıldız teknik heyetin raporu doğrultusunda yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı. A.Kadir’in kadro dışı kalma sebebi disiplinsiz tavırları olarak açıklandı. Daha önce Özgür Kedikli, Hakan Çalışkan ve D.Seçkin’i kadro dışı bırakan yönetim bu kez A.Kadir’i cezalandırdı. Genç oyuncunun A2 takımıyla idmanlara çıkması beklenirken yönetim tarafından para cezası verilmesi de gündemde. Dün antrenman için Rüstemler Tesisleri’ne giden A.Kadir kararın kendisine tebliğ edilmesinden sonra tesislerden ayrıldı.
DİSİPLİNSİZLİK
Teknik Direktör Erol Kolcu, A.Kadir’in kadro dışı kalmasıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “A.Kadir, disiplinsizlik yüzünden kadro dışı kalmıştır. Takım disiplinine uymayan herkes kadro dışı kalacaktır. A.Kadir’in kadro dışı kalmasında çok sebep var. Maçların ardından mağlubiyetler sonrası gülüşmeler, umursamazlık, ciddiyetsizlik, davranışlarındaki çocuksu hareketler bu kararda rol oynamıştır. Mesela geçen gün tesislerde anahtarı unutmuş. Alt kapıyı açmak için yedek anahtarı kullanmak yerine kapıyı tekmeyle kırmış. Şimdi anlatamayacağım ve aile arasında kalması gereken konular da var. Kendisi süresiz kadro dışı kalmıştır. Sanırım A2 takımıyla çalışmalarını sürdürecektir.”
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER