Akbalık'ta voleybol şöleni

Bu yıl 7.si düzenlenen Geleneksel Kuzey Kafkas Köyleri Voleybol Turnuvası, Akbalık Köyü’nde tüm hızıyla devam ediyor. 32 takımın yer aldığı turnuvada grup maçlarında sona yaklaşıldı

Akbalık'ta voleybol şöleni

 Akyazı’nın Akbalık Köyü’nde devam eden Geleneksel Kuzey Kafkas Köyleri Voleybol Turnuvası’nda grup maçlarında sona yaklaşıldı. 8 grupta 32 takım arasında yaşanan voleybol resitali iki maçla sürdü. 17 Temmuz’da oynanacak son karşılaşmalarla tamamlanacak gruplarda ilk iki sırayı alacak takımlar gruptan çıkacak. Turnuvada oynanan maçlara mızıka eşliğinde oynanan Abaza oyunları ise turnuvaya apayrı bir renk katılıyor.
Turnuvanın tertip komitesi bu yıl 7’ncisini düzenledikleri turnuvanın bir hayli çekişmeli geçtiğini belirterek, tüm takımlara performanslarından dolayı teşekkür etti. Komite üyeleri, “Grup maçlarında izlediğimiz kaliteli maçlardan sonra oynanacak olan eleme maçları ile çeyrek final, yarı final ve final maçının ise daha kaliteli maçlara sahne olacağını belirtip tüm voleybol severleri Akbalık’a davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE