Akgün Altuğ'dan manidar Sakaryaspor paylaşımı

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Sakaryaspor kongresi öncesinde sosyal medya hesabından çağrıda bulundu. Altuğ, " Bir milyonluk Sakaryamızı, Sakaryaspor'unun yanında olmaya davet ediyorum. Bu takım bizim markamız" dedi.

Akgün Altuğ'dan manidar Sakaryaspor paylaşımı


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Pazar günü yapılacak olan Sakaryaspor kongresi öncesinde sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Sakaryaspor’un hisselerinin %49’unu almak isteyen İstanbullu iş insanı Uğur Akkuş’a da göndermede bulunan Altuğ,  "Bu şehir takımına destek olacak güce sahiptir. Bir milyonluk Sakaryamızı, Sakaryaspor'unun yanında olmaya davet ediyorum. Bu takım bizim markamız" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 23:33
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 4 ay Önce

Kimse boş konuşmasın, bu takım satılıp profesyonelce yönetilmedikten sonra amatör ligden çıkmaz. Biz çok gördük bu tarz açıklamaları akıl veren çok olur. Şehirdeki Sakaryaspor rantı artık bitmeli, Bu tarz yorumlarada prim verilmemeli. Umarım Uğur başkan liderliğinde Süper ligi en kısa sürede görürürüz. Saygılarımla.

Ali al
Ali al - 4 ay Önce

Milletin boş masallara karnı tok.. somut bi aciklaman yoksa susda, parasi olana bari takoz olmayın.

Ufuk UFUK
Ufuk UFUK - 4 ay Önce

ÖNÜMÜZE FIRSAT GELDİ. DEĞERLENDİRMEK LAZIM. AMATÖRDEN KURTULALIM.

Murat Yıldız
Murat Yıldız - 4 ay Önce

Bugüne kadar aklınız neredeydi. İlk kongrede neden böyle demediniz. 50 forma alacaksın sakaryasporu yoneteceksin bence şirketleşsin gelir gider belli olsun kac senedir playoff final kayıp ediyoruz varsa 80 milyonun satso olarak gel bizde seni ve sakaryasporu düşünen yönetmiş veya yönetmeye calısmıs büyükleri ayakta alkışlayalım.

Fehmi kocaman
Fehmi kocaman - 4 ay Önce

Tebrik ediyorum.Gün birlik olma zamanı.

SIRADAKİ HABER