Akkuş için aday olamaz iddiası!

Sakaryaspor başkanlığına ikinci kez aday olan Uğur Akkuş için üye olmadığı gerekçesiyle seçime giremeyeceği ddia edildi. 16 Ağustos’ta Cevat Ekşi ile yarışan Akkuş için şimdi böyle bir iddainın ortaya atılması kafaları karıştırdı.

Akkuş için aday olamaz iddiası!

Sakaryaspor’da gözler kongreye çevrilmiş durumda. 28 Kasım’da yapılması planlanan olağanüstü genel kurul için tarih değişikliği gündemde. Korona vakalarının artması ve alınan yeni tedbirler nedeniyle kongre tarihinin ileri bir tarihe atılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Şu ana kadar 3 isim adaylığını açıkladı. Cumhur Genç, Hüdaverdi Bahadır ve Uğur Akkuş adaylığını açıklayan isimler.

Kongre öncesinde dün gece bazı internet sitelerinde yer alan haber tepki çekti. 16 Ağustos’ta yapılan genel kurulda Cevat Ekşi ile başkanlık yarışına giren ve az bir oy farkı ile seçimi kaybeden Uğur Akkuş’un bu kez seçimlere giremeyeceği iddiası ortaya atıldı. Akkuş’un Sakaryaspor’a üye olmadığı ve bu yüzden tüzüğe göre aday olamayacağı konuşuluyor.

Uğur Akkuş için ortaya atılan bu durum Sakaryaspor taraftarının büyük tepkisini topladı. Edinilen bilgilere göre 60 delegenin imzası ile Uğur Akkuş’un aday gösterilebileceği konuşuluyor.  

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 17:43
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin
Metin - 2 ay Önce

Erol AKSOY nasıl yapmıştı Onun Sakaryaspor külübüne üyeliği varmıyı?!!

Recko
Recko - 2 ay Önce

ekrem yüce belediyenin paralarını sakaryaspor adı altında bazılarına yedirsin koca sakaryada cumhur gel ekşi gel helede sezon başında param yok deyip kaçan birini desteklemeniz manidar heleki ilk seçimde size rest çeken biri olay olay