AKYAZI'DA KUPA KARTEPE'NİN

Akyazı İlçe Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Akyazı Voleybol Turnuvası sona erdi. 5 takımın katıldığı turnuvada şampiyonluğa Kartepe Belediyespor ulaştı. Akyazı Belediyespor ise üçüncü oldu.

AKYAZI'DA KUPA KARTEPE'NİN

Akyazı İlçe Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 5 takımın katıldığı özel voleybol turnuvası son maçlarla tamamlandı. Akyazı Spor Salonu’nun ev sahipliğini yaptığı turnuvada oynanan karşılaşmaların sonunda Kartepe Belediyespor şampiyon oldu. Turnuvada ikinciliği Odunpazarıspor, üçüncülüğü Akyazı Belediyespor, dördüncülüğü Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor, beşinciliği de Çilimli Belediyespor aldı.
DESTEK ÇAĞRISI
Akyazı Belediyesi Voleybol Spor kulübünün bu yıl 2.ligde mücadele edeceğine de dikkat çeken İlçe Spor Müdürü Adem Altun, yapılan bu turnuva bizim takımımız açısından da olumlu geçtiğini söyledi. İlçe Spor Müdürü Altun, “Ligin ilk maçı olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor’la kendi sahasında oynayacağımız maçlarda Akyazılı voleybol severleri salona bekliyoruz. Bu takım desteği hak ediyor” dedi.  Kenan CERTEL

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE