Altuğ’dan İbrahim Nalbant’a sert sözler

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Ağustos ayı meclis toplantısında Sakaryaspor Yönetimi’ni sert dille eleştirerek yeni bir yönetim mesajı verdi.

Altuğ’dan İbrahim Nalbant’a sert sözler

SATSO Başkanı Akgün Altuğ yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Yönetim haricinde herkes Sakaryaspor’u bir yerlere getirmek için uğraşıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı, Valimiz, bizler Sakaryaspor’un transfer yasağını kaldırmak adına taşın altına elimizi soktuk. Bizler kendi cebimizden kombine aldık. Sizlerden de bu duyarlığı bekliyorum. Ama bu her sene her sene devam ediyor. Artık sıkıldık”

Maddi gücü olmayanların Sakaryaspor’a talip olmasını eleştiren Altuğ, “Genel Kurul öncesinde gerekli maddi güce ulaşmamış insanların yönetime aday olmalarını anlamıyorum. Madem bu işi yapamayacaksınız neden aday oldunuz? Sakaryaspor’un daha profesyonel anlayışla yönetilmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Daha iyi bir yönetimin gelmesi gerektiğini savunan Altuğ, “SATSO olarak biz bıktık. Ben ve benim gibi iş adamları bu durumdan sıkıldık. Çözüm olarak her kesimden taşın altına elini sokacak insanlarla kurulacak yeni bir yönetimin Sakaryaspor’u yönetmesi 1.Lig ve Süper Lige çıkartılması gerektiğini düşünüyorum. Mevcut yönetimin artık geçerliliği kalmışmıdır bunu kamuoyunun takdirine sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 18:01
banner3
YORUM EKLE