ALTYAPI SİL BAŞTAN

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde A takımın yanı sıra altyapıda da büyük değişimler olacak. Yeni yönetim göreve gelir gelmez altyapıda köklü değişiklikler yapacak.

ALTYAPI SİL BAŞTAN

KÖKLÜ DEĞİŞİM

Sakaryaspor’un altyapısında son yıllarda yaşanan büyük sıkıntılar nedeniyle yeni yönetim göreve gelir gelmez köklü değişiklikler yapacak. Sakaryaspor altyapısından A takıma istenilen seviyede oyuncuların çıkarılamaması, yetenekli birçok futbolcunun başka kulüplere kaptırılması, altyapının A takımından ayrı olarak çalışması, futbol okullarının yetersizliği, antrenör ile futbolcu ilişkilerinde yaşanan sıkıntılar Sakaryaspor altyapısında büyük sorunları gözler önüne seriyordu.

YOLLAR AYRILACAK

Sakaryaspor’da başkanlık için hazırlık yapan İbrahim Nalbant ve Cumhur Genç altyapıda köklü değişiklikler olacağının mesajını vermişti. Teknik Direktör Şaban Yıldırım’da altyapı çalışmalarına büyük önem verirken yeni yapılanma için çalışmalarını sürdürüyor. Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan ile yolların ayrılacağı konuşulurken en 10 antrenör takviyesinin yapılması bekleniyor.

GENÇ EKİP

Sakaryaspor altyapısı için birçok antrenörün ismi geçiyor. Sakaryaspor formasını başarıyla giyen ve futbol hayatını noktalayan isimlerden Selim Çatalbaş, Levent Demiray, Aytaç Ak başta olmak üzere genç ağırlıklı bir ekibin kurulacağı öğrenildi.   

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER