Amatör ertelendi

Futbol İl Temsilciliği, Süper Lig ve 1.Amatör Küme’de yeni sezon startını kulüplerin yaşadığı sıkıntılar nedeniyle başlama tarihini bir hafta erteledi. Buna göre yeni sezon 28-29 Eylül’de start alacak.

Amatör ertelendi

Bir hafta ertelendi
Süper Lig ve 1.Amatör Küme’de daha önce 21-22 Eylül tarihlerinde başlayacağı açıklanan yeni sezon startı Futbol İl Temsilciliği tarafından bir hafta ertelendi. Kulüplerin yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle sezon startına geç başlamaları nedeniyle İl Temsilciliği böyle bir karara imza attı. Buna göre alınan karar sonrası ligde yeni sezon 28-29 Eylül tarihleri arasında start alacak. Futbol İl Temsilciliğinin aldığı karar, Bölgesel Amatör Lig maçlarını etkilemeyecek.
Artık karar değişmez
Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, ligin başlama tarihini bir hafta ertelemelerinde bir çok kulübün yaşadığı sıkıntıların göze alındığını söyledi. İl Temsilcisi Arslan, “Liglerimizde yer alan takımlarımızın bulunduğu durumlar kararı değiştirmemizde etken oldu. Ancak bu karar artık değişmeyecek. Takımlarımızda hazırlıklarını buna göre yapsın. Süper Lig ve 1.Amatör Küme’de 2013-2014 sezonu belirttiğimiz gibi 28-29 Eylül’de başlayacak. Şimdiden tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER