'AMATÖRE DESTEĞİMİZ SÜRECEK'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti. İade-i ziyarette bulunduğunu belirten Baştan Toçoğlu, amatöre desteklerinin süreceğini söyledi.

'AMATÖRE DESTEĞİMİZ SÜRECEK'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Amatör Spor Evi’nde gerçekleşen ziyarette ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, TFFHGD Sakarya Şubesi Başkanı Özgür Aygün, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar da yer aldı.

Başkan Toçooğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya katkılar sunuyoruz. Amatör spora desteklerde bulunuyoruz. Hamdolsun son zamanlarda sporda yaşanan gelişmeler hepimizi memnun ve mutlu ediyor. Sporda tesisleşme için gereken adımları atıyoruz. Gençlerimize spor yapabilecekleri alanların kazandırılması için büyük bir özen gösteriyoruz. Hakem ve Gözlemciler Derneği’ni şehrimize kazandırdık. Sapanca’da modern bir spor tesisi kazandırıyoruz. Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’yle bisiklet sporuna yeni bir soluk getirdik. İnşallah spora ve sporcuya dönük yatırımlarımızı sürdürecek, gençlerimizin değerli vakitlerini geçirmelerini sağlayacak tesisleri hizmete alacağız” diye konuştu.  Serkan ÖZAY
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE