Arifiye kamp merkezi oluyor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce Arifiye’de kullanılan spor ve yaşam alanlarının imkanları geliştiriliyor 

Arifiye kamp merkezi oluyor

   Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün imkan ve gayretleriyle Arifiye İlçesinde , Öğrenciler sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerde daha da aktif olması için Gençlik Kamp Merkezi kuruluyor. 

    Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; “ Nüfus artışı ve son yollardaki spora eğilimleri ile İlimizin yükselen İlçelerinden olan Arifiye’de, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, İl Ormanındaki Arifiye Trap Atış Poligonunun olduğu mevkide Gençlik Kamp Merkezi kurduk. İlk olarak Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu, 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda okul dışı öğrenme etkinliği olarak Arifiye İl Ormanı’nda Çadır Kampında ağırladık.  Kalaycı Sahasındaki eksiklikleri gidererek, Bölgesel Amatör Lig (BAL) ve diğer müsabakalara hazır hale getirdik” dedi. 
Kalaycı Sahası
    Arifiye Kalaycı Sentetik Futbol Sahasındaki bina içindeki ışıklandırmalar Led lambalar ile değiştirildi. Tribün basamakları saçla değiştirildi. %80 bitti. Kamera sistemi arttırıldı. Stat etrafındaki direkler ve teller boyandı.  Malzeme Deposu yapımı bitti. Skorboard ve tabelası onarıldı. Arifiye Atış Poligonunda ise elektrik tesisatı yapıldı. Odalardaki lambalar ve prizler onarıldı. Boya badana işlemleri yapıldı. Kamera sistemi kuruldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 15:14
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER