As Akyazıspor’da belirsizlik hakim

Süper Lig takımlarından As Akyazıspor’da belirsiz hakim. Bir çok takımın sahaya indiği dönemde maddi sorunlar nedeniyle henüz hiçbir futbolcusuyla anlaşma sağlayamayan sarı-siyahlı takımda yönetimin olağan üstü genel kurula gideceği öğrenildi.

As Akyazıspor’da belirsizlik hakim

Süper Lig’de yer alan As Akyazıspor’da yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor. Rakiplerinin bir çoğunun sahaya inmesine karşın henüz hiçbir oyuncusuyla anlaşma dahi sağlayamayan sarı-siyahlı takımda Kulüp Başkanı Ahmet Durmuş’un yaşanan maddi sorunlar nedeniyle olağan üstü genel kurula gideceği öğrenildi. As Akyazıspor’da yaşanan belirsizlik taraftarlarını da kahrediyor.

Amatör futbolun lokomotif kulüplerinden olan As Akyazıspor’da yaşanan bu duruma en kısa sürede çözüm bulması bekleniyor. As Akyazıspor Kulüp Başkanı Ahmet Durmuş’un da ilçeden destek bulamadığı için yakın çevresine kulüp olarak zor durumda olduklarını belirttiği gelen haberler arasında yer alıyor. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın yaşanan bu durum sonrasında izleyeceği yol merak ediliyor.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER