AVRUPA'NIN SULTANI BEYZA FATMA ÖZÇAKAR

Milli sporcumuz Beyza Fatma Özçakar, Solvenya’da düzenlenen Büyükler Varupa Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olarak ülkemize büyük bir guru yaşattı.

AVRUPA'NIN SULTANI BEYZA FATMA ÖZÇAKAR

17-25 Kasım tarihleri arasında Slovenya’ nın Maribor kentinde yapılan WAKO Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’na Sakaryalı kick boksçu Beyza Fatma Özçakar damgasını vurdu. Milli sporcumuz Beyza Fatma full contack stilinde rakiplerini dize getirerek altın madalyayı boynuna taktı. Yarı finalde Slovak rakibini, finale ise Rus rakibini yenen Beyza Fatma Özçakar Avrupa’nın zirvesine çıkarak ülkemizin gururu oldu.

Başarılı bir şampiyona geçiren Seydi Gökpınar’ın öğrencisi Beyza Fatma Özçakar, altın madalya kazanmanın haklı gururunu yaşadı. Antrenör Seydi Gökpınar, “Beyza’ya bize yaşattığı bu guru için çok teşekkür ediyorum. Şampiyonaya çok hazırlandık ve emeklerimizin karşılığını aldık. Bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Gençlik Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve Federasyon Başkanı Salim Kayıcı şampiyon sporcuyu kutladı.   Erdem YILDIRIM
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER