AYNI SENARYO YAŞANMASIN!

Geçen sezon play-off öncesinde yaşanan para sorunu Sakaryaspor’un 1.Lige çıkamamasında başrol oynamıştı. Bu sezonda aynı sıkıntının yaşanmaması adına gözler play-off öncesinde yönetimin yapacağı ödemelere çevrildi.

AYNI SENARYO YAŞANMASIN!

GEÇEN SEZON
Sakaryaspor’da play-off maçları öncesinde en çok konuşulan konu futbolcu ödemeleri. Geçen sezon play-off maçlarında yaşanan para sorunları nedeniyle Sakaryaspor’da büyük bir kaos yaşanmıştı. İsmail Gürses yönetimi play-off öncesinde takıma maçbaşı ödemesi yapamamış ve futbolcular bu durumu kullanarak kazan kaldırmıştı. Sakaryaspor’da yaşanan para sorunu 1.Ligê çıkamamamızda önemli rol oynamıştı.
ÖDEME YAPILACAK MI?
Bu sezonda play-off’ta 1.Lig mücadelesi verecek olan Sakaryaspor’da futbolculara olan borç dikkat çekiyor. BMC sponsorluğundan gelen 1 Milyon TL ile yönetim takıma sadece 5’er maçbaşı ödemesi yapıldığını söylemişti. Play-Off öncesinde Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetimin takıma maçbaşı ödemesi yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Amed maçı öncesinde maddi sıkıntılar nedeniyle idman boykotu yapmış ve Başkan Cevat Ekşi düzenlediği basın toplantısında sezon sonunda hiçbir futbolcuya borçlarının kalmayacağını kamuoyuna duyurmuştu. 
DESTEK ARANIYOR
Play-Off öncesinde gözler ödeme konusunda yönetime çevrilmiş durumda. Sakaryaspor Yönetimi kaynak arayışını sürdürürken bu konuda şehrin dinamiklerinden beklediği desteği bulamıyor. Özellikle Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den maddi beklenti içinde olan yönetimin şuan ki tabloda kendi içinde kaynak oluşturması da bir hayli zor gözüküyor.  Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE