Başkan Cumhur Genç'ten transfer açıklaması

Başkan Cumhur Genç transferler konusunda önemli açıklamalar yaptı. Genç şu ana kadar yapılan transferlerin sadece dördünün nokta transfer olduğunu söyledi. 

Başkan Cumhur Genç'ten transfer açıklaması

Başkan Cumhur Genç, dün Rüstemler Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Transferler konusunda konuşan Başkan Genç, şu ana kadar yapılan transferlerin sadece 4’ünün nokta transferi olduğnu söyledi. Başkan Genç, “Hasan Bilal, Azad Filiz, Sinan Özkan ve Onur Eriş bizim nokta transferlerimiz. Diğer transferlerimiz ise kadroyu güçlendirmek için yapıldı” dedi. 

OĞUZ’U İSTEDİK

Başkan Cumhur Genç, transfer konusunda çalışmaların devam ettiğini söyledi. Geçen sezonun en formda oyuncularından biri olan ve Manisa’ya transfer olan Oğuz Kocabal’a teklif götürdüklerini söyleyen Genç, kulübün bu oyuncuyu bırakmadığını açıkladı. Genç ayrıca, Beykan Şimşek, Ozan Sol, Ömer Bozan, Dilaver Güçlü’yü transfer etmek istemelerine rağmen kulüplerinin bırakmadığını söyledi.  

MAÇ MAÇ BAKIYORUZ 
Genç lig ile ilgili olarak, “Devre arasında her maçın final olduğunu söylemiştik. Ancak hesapta olmayan puanlar kaybettik. Yolumuza devam ediyoruz. Artık şampiyonluk yarışında maç maç bakıyoruz. Play-Off ya da direk şampiyonluk artık bu saatten sonra çok fazla hesap yapmayacağız. Geçen sezon 14’te 13 yaptık, bu sezon neden olmasın. İnşallah sezon sonunda hedefe ulaşacağız” dedi.   Şenol ÇİVİCİK

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 20:43
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eski dişçi
Eski dişçi - 10 ay Önce

Bu kadar adam alana kadar tek bir kafa oyuncu alınsa daha mı iyi olurdu örnek Erkan zengin gibi. Çare ismail Ertekin

Malazgirt.....71
Malazgirt.....71 - 10 ay Önce

Nokta transfer VE kadroyu güçlendirme transferi.....bunun anlamını da açıkla Cumhur bey!!! Sakaryaspor'a hizmet için mi yoksa çevreye kendini tanıtmak için mi seçildin ????

Çaldıran.....1514
Çaldıran.....1514 - 10 ay Önce

Bu kadar futbolcu almak ; mevcut futbolculara güvenmemek demektir Cumhur hazretleri......

SIRADAKİ HABER