Başkan Dişli'den Sakaryaspor'a kombine desteği

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Dişli'den Sakaryaspor'a kombine desteği

Ziyaret sırasında Başkan Dişli Sakaryaspor’dan 10 adet Vip, 200 adet Numaralı bilet olmak üzere 60 bin TL değerinde kombine bilet aldı.
Sezon öncesi kombine bilet satışı için protokol ziyaretlerine çıktıklarını belirten Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, “Sakaryaspor’a ihtiyaç duyulduğunda her zaman yardımlarını esirgemeyen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye yönetimim adına teşekkür ederim. Yapmış olduğumuz ziyarette de kombine bilet almasını talep ettik. Sağ olsun kendileri bizleri kırmayarak 10 adet Vip, 200 adet Numaralı bilet olmak üzere 60 bin TL değerinde kombine bilet aldı. Sakaryaspor’a göstermiş olduğu desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı
Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, yeni oluşan yönetime çalışmalarında başarılar dileyerek şunları söyledi: “Sakaryaspor’a dün olduğu gibi bugün de yarın da destek olmaya devam edeceğiz. Şehrimizin takımını bulunduğu zor durumlardan kurtarmak için her kesimin yardımcı olması gerekmektedir. Sakaryaspor başkanı ve yönetimine çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Allah yardımcıları olsun.” 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER