BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU: LİG'TE SERİ YAKALAYACAĞIZ

Başkan Zeki Toçoğlu, “Galibiyetlerde ne kadar rehavete kapılmamamız gerekiyorsa, beraberlikler ve puan kayıplarında da yelkenleri indirmememiz gerekiyor. Ekibimiz galibiyet serisi yakalayacak” dedi.

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU: LİG'TE SERİ YAKALAYACAĞIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kısa bir süre önce annesini kaybeden teknik patron Deniz Kolgu’ya taziye ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Toçoğlu, “Son Denizli maçı öncesindeki 5 haftalık süreçte şanssız puan kayıpları yaşadık. İstediğimizi aldığımızı söyleyemeyiz. Ancak lig uzun bir maraton. Galibiyetlerde ne kadar rehavete kapılmamamız gerekiyorsa, beraberlikler ve puan kayıplarında da yelkenleri indirmememiz gerekiyor. Sakaryaspor büyük bir kulüp, köklü bir camia” dedi.

Toçoğlu, “Futbolda yalnızca tek bir sonuç yok. Ancak ekibimiz her maça galibiyet parolası ile çıkıyor. Niyet bu. Ancak her zaman istenilen sahaya yansıtılamıyor olabilir. Bunu değerlendirecek olan teknik heyettir. Biz her zaman Sakaryasporumuzun yanındayız. Son Denizli maçında net bir galibiyet aldık. Galibiyetlerin sürmesi ve seri yakalanması en büyük arzumuz. Ancak her ne olursa olsun önemli olan Sakaryaspor’dur. Biz bu takıma destek vermeyi sürdüreceğiz. Herkesten beklentimiz de Sakaryaspora desteğini sürdürmesidir” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE