‘Beklentileri karşılayacağım’

Ligin ilk yarısında Sakaryaspor'da beklentilerin uzağında kalan Okan Baydemir, ikinci yarıya iddialı hazırlanıyor. Kampta öne çıkan futbolcuların başında gelen Okan Baydemir, performansıyla ikinci yarıda beklentileri karşılayacağının mesajını veriyor.

‘Beklentileri karşılayacağım’

OKAN İDDİALI

Geçen sezon Menemen Belediyespor’da şampiyonluk yaşayan Okan Baydemir ligin ilk yarısında beklentilerin uzağında kalmıştı. Baydemir sezonun ikinci yarısına iddialı hazırlanırken kampta her geçen gün yükselen grafiğiyle dikkat çekiyor. Okan Baydemir, Antalya kampında Spor Müdürmüz Erdem Yıldırım’a önemli mesajlar verdi.

İYİ BİR İVME YAKALADIK

Ligin ilk yarısını değerlendiren tecrübeli futbolcu Okan Baydemir, “Sezonun ilk yarısına takım olarak iyi başlayamadık. Bunun bilincindeydik zaten. Olumsuzluklar, son gün transferleri, yönetimsel sıkıntılar bizi çok etkiledi ama o süreçten son haftalarda kurtulduk. Bizim asıl hedefimiz şampiyonluk. Bu süreçte de takım halinde çok iyi çalışmalar yaptık. Yeni yönetim ve teknik heyetle çok iyi bir ivme yakaladık. İnşallah bunu da ilerleyen haftalarda devam ettireceğiz” dedi.

EKSİKLERİMİN FARKINDAYIM

Kendi performansıyla ilgili konuşan Baydemir, “Bende eksiklerimin farkındayım. Kulübe hazırlıksız geldim, kamp görmeden gelmiştim. Benim için ilk yarının ortasına kadar kötü geçti. Gerek fazla forma bulamadığım dönemler gerek oynadığım anlarda yeterince katkı yapamadım. Sonraki süreçte biraz daha toparlandığımı söyleyebilirim. Bundan sonrada üzerime düşeni yapmaya çalışacağım. Beklentilerin farkındayım bende bu beklentilere en üst seviyede katkı yapmaya çalışacağım” dedi.

ZORLU GEÇECEK

Ligin ikinci yarısının zorlu geçeceğinin altını çizen Baydemir, “Bizim için ikinci yarı çok zor olacak. Gerçekten önümüzde birçok takım var ama biz bunu kapatacağımıza inanıyoruz. Taraftarımız bizi desteklemeye devam etsin. İyi bir takım ve iyi bir teknik heyetimiz var. Yeni gelen arkadaşlarımızda olacak. Onur gibi çok yetenekli bir orta saha takviyesi yaptık. Taraftarımız bizi bu yolda yalnız bırakmasın destekleme devam etsin istiyoruz” şeklinde konuştu.  Erdem YILDIRIM

Erdem Yıldırım

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 11:06
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER