Bektaş: ‘Destek bekliyoruz’

Kadınlar Voleybol 1.Ligi’ndea yeni sezon öncesinde Generali Sigorta Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, Saklı Bahçe’de toplantı düzenledi.

Bektaş: ‘Destek bekliyoruz’

Kadınlar Voleybol 1.Ligi’ndea yeni sezon öncesinde Generali Sigorta Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, Saklı Bahçe’de toplantı düzenledi. Geçen sezon destek bulamamalarına rağmen şampiyon olduklarını belirten Başkan Ömer Bektaş, ‘Tamamen mütevazi bir kadro ile Türkiye’de bir ses getirsek de maalesef pandemi döneminin araya girmesiyle bu şampiyonluğu bile yaşayamadan 1.Lige çıktık. Ama maalesef takımımızı Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde zor bir süreç bekliyor. Çünkü kadrolarında üst düzey 2’şer tane yabancı oyuncular oynatan rakiplerle savaş vereceğiz. Bize destek olunması halinde başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Bu mücadeleyi tek başına götürmelerinin mümkün olmadığını belirten Başkan Bektaş, “İlimizin tüm dinamiklerinin hayata geçirip takımımıza destek olması lazım. Aldığımız desteklerin daha fazlasını alalım ki onlarla mücadele edebilelim. İlk hedefimiz ise böylesine bir grupta ligde kalmak. Çünkü rakiplerimize baktığımız zaman bir tane rakibimiz bir oyuncusuna 500 bin lira verirken biz o 500 bin lira ile koca sezonu geçirmeye çalışıyoruz. İlk 3 maçımız da o kaliteli takımlarla ve o maçlar bize lige bir ölçü olacak. Bu yüzden başta sivil toplum temsilcileri ve belediye başkanlarımız olmak üzere olmak üzere tüm ilimizin kadın voleybol takımımıza maddi manevi yardımda bulunmasını istiyoruz” dedi.  Şenol ÇİVİCİK

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Öztürk
Ahmet Öztürk - 2 hafta Önce

Unutulmamalıdır ki; cezasız kalan her suç, faili daha da azgınlaştırır. Hesap sorulmayan her cürüm, yeni zulümlere davetiye çıkarır.

Ahmet Çapkın
Ahmet Çapkın - 2 hafta Önce

Kadın Volybol takımı için destek isteniyor. Aralarında bir tane kadın yok. Sakaryanın önde gelen erkek gazetecileri doldurmuşlar. Bari aralara çiçek böcek serpseydiniz. Çay-kek, hayırlı işler, Afiyet olsun.

SIRADAKİ HABER