Berk İsmail golü unuttu!

Sakaryaspor’un en büyük gol ayaklarından Berk İsmail Ünsal, 5 haftası geride kalan ligde golü unuttu! Golcü oyuncu, Pazarspor karşılaşmasında sessizliğini bozacağına inanıyor.

Berk İsmail golü unuttu!

SESSİZLİĞİNİ BOZAMADI

Sakaryaspor forması altında iki sezonda 30 gole imza atan Berk İsmail Ünsal bu sezona istediği başlangıcı yapamadı. Ligde geçen 5 haftada rakip ağları havalandıramayan golcü oyuncu, Vanspor karşılaşmasında ise kaleyi şaştı! Ligdeki sessizliğini Pazarspor maçıyla bozmak isteyen Berk İsmail idmanlardaki performansıyla teknik heyetten formayı da istediğini açıkça gösterdi.

ÖZLEMİ BİTİRECEĞİM

Bu sezonun kendisi ve takımı adına iyi başlamadığını ancak Pazarspor karşılaşmasında işlerin değişeceğini söyleyen golcü oyuncu iddialı. Beklentilerin farkında olduğunu söyleyen Berk, “5 haftada bize yakışmayan puan kayıpları yaşadık. Bende bu süreçte takıma katkıda bulunamadı. Pazarspor önünde hem takımım hem de ben özlemi bitireceğiz” ifadesini kullandı.    Şenol ÇİVİCİK

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tatanga54
Tatanga54 - 4 ay Önce

Sürekli yerdesin Berk,fizik kondisyon sıfır,koşmaktan acizsin,bu sene senden bir cacık olmaz,takım zaten berbat.Hoca desen mazaret üretmekten bir hal oldu,her hafta tuhaf ve garip açıklamaları var.Bu kadar ruhsuz ve hırs yoksunu topçu biraraya nasıl geldi çok ilginç.