'BİRAZ SABIR'

Sakaryaspor Teknik Direktörü Osman Özdemir, Hacettepe galibiyetinin ardından adeta içini döktü. Camiaya “Sabırlı olun” mesajı veren Özdemir Sakaryaspor’un sezon sonunda hedefe ulaşacağına inandığını söyledi.

'BİRAZ SABIR'

ZOR BİR MAÇTI

Teknik Direktör Osman Özdemir’in, Hacettepe maçı sonrasında önemli açıklamalar yaptı. Camiadan sabırlı olunmasını isteyen tecrübeli teknik adam şu ifadeleri kullandı: “Üçüncü hafta aldığımız bir galibiyet var. Tüm güzel şeyler sabırdan sonra gelir. Herkes bizi şöyle algılıyor; Her maçı çıkacağız, kazanacağız yeneceğiz. Bunu ben sezon başı ilk maçtan sonrada söyledim. Ama bunun böyle olmayacağını oynadığımız maçlarda görüyoruz. Bunun sebebi biz hedefe oynayan takımız. Rakiplerimizin konsantrasyonu çok farklı.”

BİRAZ SAYGI

“Zor bir maç olacağını biz bekliyorduk zaten. Hacettepe genç ve diri bir takım. Israrla şunu söylemek istiyorum; Sakaryaspor hepimizin takımı. Sakaryaspor bu şehrin davası. Bir hedef koyduk, bu hedefin peşinden koşmak istiyoruz. Yeneceğiz, yenileceğiz, berabere kalacağız. Hiç ummadığımız anlarda enteresan sonuçlarla karşı karşıya geleceğiz, ama önemli olan bu oyunculara sahip çıkmak. Bugün Osman hoca, yarın başka bir hoca. Makama saygı, hocalara saygı.”

SABIRLI OLMALIYIZ

“Burada biz çalışanlar gelip geliciyiz. Ama buraya hizmet eden insanlar en iyini yapmak için buradalar, yani vururken biraz dikkatli olmak lazım. Belki ikinci golden sonraki dayanışmanın sebebi de bu olabilir. Biraz sabır! Bu takım sezon sonuna kadar zirvenin içinde olacaktır. Geçen seneki takımın yarısı değişmiş. %50 değişim var. Biz istiyoruz ki 10’ncu dakikada 2-0, 3-0 olsun. Futbolda böyle bir şey yok. Bu oynanan futbol iyi olabilir, kötü olabilir. Herkes sabır göstermeli. Yenilebiliriz, bu oyuncular bizim. Ama vur abalıya biraz yanlış oluyor.”   Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER