BÖYLE TEPKİ GÖRÜLMEDİ

Sakarya Atatürk Stadı’nda bugüne kadar görülmemiş bir tepki vardı. Yeşil-Siyahlı taraftarlar ikinci yarıda takımı yuhalarken, Uşakspor’a tam destek verdi. Taraftarın Uşakspor’un gollerinde sevinmesi ise dikkatlerden kaçmadı!

BÖYLE TEPKİ GÖRÜLMEDİ

Sakaryaspor taraftarı ligin dördüncü haftasında isyan bayrağını çekti! Sakaryaspor taraftarı, Utaş Uşakspor maçında futbolculara ve Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’a büyük tepki gösterdi. 62’nci dakikada oyundan çıkarken Dilaver Güçlü’yü yuhalayan taraftarlar ardından tepkisini sürdürdü. 1-0 geriye düştükten sonra tepkinin dozunu arttıran taraftarlar Ahmet Yıldırım’ı istifaya çağırırken top Sakaryaspor’a geldiğinde yuhalayarak isyan etti. Uşakspor’a tam destek veren tribünler ikinci golde de sevinç çığlıkları atması dikkatlerden kaçmadı. Taraftarın tepkisine karşılık veren Ahmet Yıldırım ile tribünler arasında gerginlik yaşandı.  

Tribünde kavga
Sakaryaspor-Uşak maçı oynanırken, maraton tribünde yine istenmeyen olaylar yaşandı. Taraftarlar arasında çıkan kavgayı güvenlik görevlileri çok fazla büyümeden engelledi. Son dönemde tribünde yaşanan tatsız olayla birçok yeşil-siyah sevdalılarının tepkisini topluyor. Serkan ÖZAY
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE