banner67

Bozkurt takıma güveniyor

Teknik Direktör Serdar Bozkurt, transfer yasağının açılamayacak olmasının ardından hedefini takımın içinden transferler çıkarmak olarak belirledi. Bozkurt’un ilk hedefi Nuri Fatih Aydın ile Berk İsmail’i yeniden kazanmak.

Bozkurt takıma güveniyor

YENİ TRANSFERLER

Sakaryaspor’da yönetimin, devre arasında transfer yasağını kaldıramayacak olması sonrasında Teknik Direktör Serdar Bozkurt gözünü takıma çevirdi. Mevcut kadronun yeterli olduğunu göreve başladığı günden bu yana tekrarlayan deneyimli teknik adam, hedefini ligin ilk yarısında bekleneni veremeyen oyuncuların performansını yükseltmek olarak belirledi.  Bu çerçevede ilk dokunuşunu 1922 Konyaspor karşısında Berk İsmail Ünsal ve Nuri Fatih Aydın’ı ilk 11’de oynatarak gösteren Bozkurt, her iki ismin de performansından bir hayli memnun kaldı.

GENÇ OYUNCULAR

Ligin ikinci yarısında takımdaki 28 kişilik oyuncu kadrosundan en iyi şekilde yararlanmayı hedefleyen Teknik Direktör Serdar Bozkurt bunu oyuncularına da aktardı. Formanın kimsede olmadığını ve hak edenin sahada yerini alacağını sporcularına her toplantısında dile getiren genç teknik adamın, özellikle ilerleyen haftalarda Hasan Bilal, Azat Tarım, Kaan Kırcı gibi genç isimlere de forma vermesi bekleniyor. Özellikle Hasan Bilal’in oyun stilini çok beğenen Teknik Direktör Serdar Bozkurt’un oyuncusuyla yakından ilgilenerek her an şans bulacağının mesajını verdiği öğrenildi. 

Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2021, 14:19
YORUM EKLE