banner67

Bozkurt: Yapacak birşey yok

Sakaryaspor'un yeni teknik direktörü Serdar Bozkurt ilk maçında istediğini alamadı.

Bozkurt: Yapacak birşey yok

Sakaryaspor’un başında ilk maçına çıkan ve Konya karşısında istediğini alamayan Teknik Direktör Serdar Bozkurt maçın sonunda şöyle konuştu: “İyi hazırlanmıştık. Karşımızda koşan mücadele eden bir rakip vardı. İyi kapandılar. İkinci yarıda golü bulduk. Ancak çok kötü bir gol yedik. Kazanmak istiyorduk. İkinci yarı zeminden dolayı biraz zora girdik. Ama yine de çocukların mücadelesi, oyuna asılmaları iyiydi tebrik ediyorum. Yapacak bir şey yok. Daha çok çalışmamız lazım. Puan farkı kapanamayacak bir puan değil. Önümüzdeki maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sabri özkan
Sabri özkan - 1 ay Önce

Bu başarısızlıklar devam ettikçe şehrinin takımını unutan bi jenerasyon yetişiyor farkındamıyız!!?

Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 4 hafta Önce

İmza töreninde "Beklerle de hücum edeceğiz" dediğinizi okuyunca burada yazmıştım: "Ligin dibindeki Bayburt'tan 2 gol yedikten sonra Adapazarında Serik'den 88. dakikada gol yiyen kevgir savunma" diye. Dünkü ilk maçınızdan sonra "Çok kötü bir gol yedik" demişsiniz. Günaydın! Haftalardır ilgilenip takip ettiğiniz takımınızın savunmasının güvenilmez olduğunu anlamak için dün o golün yenmesi gerekiyordu herhalde.

TATANGALAR
TATANGALAR - 4 hafta Önce

BOŞVER HOCA SENDE ALDIĞIN PARAYA BAK, SÖZLEŞMEYİ İMZALADINMI OLAY BİTMİŞTİR. GİTMİŞSİN KALMIŞSIN ÇOK DA Bİ ESPRİSİ YOK. BU TAKIMDAN BİŞEY OLMAZ HELE BİR İKİ HAFTA DAHA GEÇSİN MUHATAPLARININ KİM OLDUĞUNU GÖR. AÇIKLAMA BİLE YAPMAZSIN BİDAHA... TÜM TEMENNİM BU TAKIMIN AMATÖRE DÜŞMESİDİR. BAŞKA TÜRLÜ BU OYUNCAĞI ELLERİNDEN BIRAKMAYACAKLAR. ANLADIM Kİ BİZ KIYMET VERDİKÇE TAKIMI DEĞERLİ GÖRÜYORLAR TAKIM 3. LİGDE BEYLER YANİ MAHALLE LİGİ ÇOK CİDDİYE ALIYORUZ.... AMA YA DÖNEN PARALAR!!!!!??? PARDON GİDEN PARALAR ?