Bu nasıl iş!

Başkan İbrahim Nalbant, 11 Temmuz’da kongreye sunduğu yönetim listesinden 7 ismi değiştirdi. Bu değişiklik yeni yapılan görev dağılımında ortaya çıkarken kulüp yol geçen hanına döndü!

Bu nasıl iş!

SKANDAL

Sakaryaspor Yönetimi’nde 11 Temmuz’dan bu yana baş döndüren olaylar yaşanıyor. Yönetime dışardan dahil edilen isimler, istifalar, istifalarını geri çekenler derken yönetim içindeki kaos bitmiyor. 11 Temmuz’da başkan olan İbrahim Nalbant o gün genel kurula sunduğu yönetim listesinin büyük çoğunluğunu değiştirdi. İbrahim Nalbant’ın Sakaryaspor tüzüğünü ve kongre üyelerini hiçe sayarak izlediği yol herkesi şok etti. Yönetimdeki değişikliklerin Sakaryalı Teknik Direktör Bülent Uygun’un talimatıyla yapıldığı öğrenildi.

7 YENİ İSİM

Sakaryaspor’da Ahmet Özgedik, Birol Özbey, Erkan Sezgin, Erol Aydın ve Serdar Sert istifa ederken, Atilla Kuruçayırlı, Ercan Sürer, Hüdaverdi Bahadır, Ferruh Taşdemir, Kaan Odabaş, Munazor Marzok ve Muharrem Tosun ise yeni görev dağılımında yer almadı. Yönetime dahil edilen 7 kişinin 11 Temmuz’da kongreye sunulan 25 kişilik listede isimleri dahi yoktu. Cevdet Sarı, Yekta Tepe, Bahadır Hilal, Mehmet Demir, Emre Tekin, Ömer Bektaş ve Şahin Yaşar yönetime yeni giren isimler oldu.    

YENİ YÖNETİM

Yönetimde yeni görev dağılımı şu şekilde yapıldı:  İbrahim Nalbant (Başkan), Yaşar Zımba (Asbaşkan), Erdem Yıldırım, Şahin Yaşar, Veli Ergen (Başkan yardımcısı),  Erkan Uysal (Gençlik Geliştirme Sorumlusu), Cevdet Sarı (Mali İşler Sorumlusu), Kürşat Kaan Habalı (Genel Sekreter), Engin Sipahi (Stat ve tesis sorumlusu), Yekta Tepe (Store ve bilet sorumlusu), Atilla Doğan (TFF sorumlusu), Bahadır Hilal (Taraftar sorumlusu), Adem Dursun (Altyapı Sorumlusu), Recep Demir (Basın sözcüsü), Haldun Şehit (Sosyal medya sorumlusu), Bişer Özbey (Hukuki işler), Mehmet Demir (Stat ve tesis güvenlik sorumlusu), Turgay Demirgövde (Reklam ve sponsor sorumlusu), Canip Kaya (Sportif direktör), Ömer Bektaş, Emre Tekin (A.Ş.)

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER