BU SEVDADAN VAZGEÇİN!

İbrahim Nalbant yönetimi, 2 yıldır futbol oynamayan Bekir İrtegün ile 1 yıldır futboldan uzak olan Volkan Şen’i kadroya katmak istiyor. Nalbant yönetiminin transfer listesinde yer alan iki isme büyük tepki var.

BU SEVDADAN VAZGEÇİN!

 

OYNAMIYORLAR

Sakaryaspor başkanlığına tek aday olarak çalışma yapan İbrahim Nalbant ve ekibinin transfer listesi tartışılıyor. Nalbant yönetiminin transfer gündeminde yer alan Bekir İrtegün ile Volkan Şen’in uzun süredir futboldan uzak olması dikkat çekiyor. 35 yaşındaki Bekir, Başakşehir formasıyla en son 3 Haziran 2017’de Kayserispor’a karşı oynadı. 1987 doğumlu Volkan Şen ise son maçını Bursaspor formasıyla 30 Nisan 2018’de oynadı.

VAZGEÇİLMELİ

Özellikle geçmiş yıllarda transfer konusunda büyük hatalar yapan yönetimler Sakaryaspor’u bir hayli zor durumlara düşürdü. Bekir ve Volkan transferinin gündeme gelmesi yeşil-siyahlı taraftarların tepkisine neden oldu. Sakaryaspor taraftarı uzun süredir futbol oynamayan iki futbolcunun transferinden de vazgeçilmesini istiyor. Futbol kariyerlerinin sonuna gelen iki futbolcunun da Sakaryaspor’a fayda sağlamayacağı görüşü ağır basıyor.     Erdem YILDIRIM

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER