‘Bu sezon çok farklı olacak’

Kartepe kampında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor’da kaptan Oğuz Çalışkan işlerin yolunda olduğunu söyledi. İyi çalıştıklarını ifade eden Çalışkan, “Bu yıl her şey farklı olacak. Özlenen başarılı gelecek” dedi.

‘Bu sezon çok farklı olacak’

ÇOK İYİ YOLDAYIZ

Sakaryaspor’un Kartepe’de yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü kampın son derece iyi geçtiğini belirten Kaptan Oğuz Çalışkan taraftarlara da müjdeler verdi. Bu sezonun diğer yıllara göre farklı olacağını söyleyen Oğuz, “Kampımız çok iyi gidiyor. Yeni ve eski oyuncular gün geçtikçe birbirine ısınıyor. Ligin başlamasına da 20 gün daha var. Oynayacağımız hazırlık maçlarıyla sezona bomba gibi gireceğiz” dedi.

REKABET ÜST SEVİYEDE

Her mevkide birbirine yakın iyi oyuncunun olmasının hem başarıyı hem de rekabeti getirdiğini belirten deneyimli eldiven, “Yönetimimiz güçlü bir kadro oluşturuyor. Kadro kalitesi tartışılmaz duruma geldi. Arkadaşlık ortamı da gün geçtikçe artıyor. Gençlerimizde iyi çalışarak göre giriyor. Teknik ekibin bu sezon kadro kurarken çok zorlanacağını düşünüyorum. Bu da başarıyı getirecek. Taraftarımız bu yıl özlediği başarıyı izleyecek” ifadesini kullandı.      

  Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 15:51
banner3
YORUM EKLE