Bu sizin eseriniz!

Sakaryaspor, direkt şampiyonluk hedefiyle başladığı Misli.com 2.Ligin ilk yarısında gösterdiği performansla hayal kırıklığı yarattı! Zirveden 16 puan geriye düşen yeşil-siyahlı ekibimizde performanslarıyla yönetim, teknik heyet ve futbolcular hayal kırıklığı yarattı!

Bu sizin eseriniz!

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

SINIFTA KALDI!

Misli.com 2.Lig’de sezona flaş transferler ve direkt şampiyonluk hedefiyle başlayan Sakaryaspor ilk yarıda performansıyla saç baş yoldurttu. İlk yarısı tamamlanan ligde zirveden iki maç eksiğine rağmen 16 puan geriye düşen Sakaryaspor oynadığı kötü futbol ve aldığı sonuçlarla taraftarını çıldırttı. Yeşil-Siyahlı ekibimizde sezon başında kadroya alınan 18 oyuncunun büyük bölümü hayal kırıklığı yaratırken, performanslarıyla da vasatı aşamadı. Milyonluk takım kuran yönetimde, takıma yapılan oyuncu ve sezon başındaki teknik heyet tercihiyle de sınıfta kalmış oldu!

HAYAL KIRIKLIĞI

16 Ağustos’ta gerçekleştirilen kongrede başkanlığa seçilen Cevat Ekşi, ikinci döneminin başında iddialı açıklamalarda bulunmuş ve bu sezon her türlü şartlara rağmen şampiyonluk özleminin biteceğini söylemişti. Ekşi, yönetiminde sezona İsmail Ertekin ve pahalı transferlerle başlayan Sakaryaspor hayal kırıklığı yarattı! 10’ncu haftada Ertekin’le yollarını ayıran ardından kalan 8 müsabakayı Murat Balaban ile tamamlayan Sakaryaspor bu dönemde seri galibiyetler alsa da kötü futbol ve zirveye yaklaşmayı başaramayarak direk şampiyonluk hedefini çok azalttı!

PLAY-OFF YOLLARI

Misli.com 2.Lig’de 4 sezondur direkt şampiyonluk için kurulan takımlarla play-off oynayan ve sezonu üzüntüyle tamamlayan Sakaryaspor’a bu yılda play-off yolları gözüktü. Daha ligin ilk yarısı bitmeden direkt şampiyonluk hedefi konusunda havlu atan Sakaryaspor’da yönetimin devre arasında izleyeceği yol merak ediliyor. Özellikle kadrodan yapılacak neşter ve transfer tahtasının açılması halinde gerçekleştirilecek takviyelerde bu kez takıma katkı bağlayacak isimlerin tercih edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 17:16
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 3 hafta Önce

Bende gerçekten başarılı olacaklarına inananlara şaşırıyorum. Neyse belki akıllananlar olmuştur Allah'tan ümit kesilmez!