Bu sizin eseriniz!

Misli.com 2.Lig’de Bodrumspor önünde 6-2’lik sonuçla tarihi bir hezimet yaşayan Sakaryaspor evinde de yakaladığı 16 maçlık yenilmezlik serisini sonlandırdı! Yeşil-Siyahlı ekibimiz sonuçtan çok oynadığı futbolla da saç baş yoldurttu!

Bu sizin eseriniz!

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

16 MAÇLIK SERİ!

Sakaryaspor, Misli,com 2.Lig Kırmızı Grupta evinde oynadığı Bodrumspor önünde aldığı farklı yenilgiyle evinde yakaladığı yenilmeme serisini de sonlandırdı! 2019-2020 sezonun ilk haftasında sahasında Ergene Velimeşespor karşısında aldığı 3-2’lik yenilgi sonrasında sahasında oynadığı 16 maçta mağlubiyet yüzü görmeyen yeşil-siyahlı ekibimiz, Bodrumspor’a 6-2 mağlup olarak hem mağlup oldu hem de tarihine de kara bir sonuç eklemiş oldu! Yeşil-Silahlı ekibimizde futbolcuların,

VURDUMDUYMAZLIK

Bodrumspor karşısında alınan kötü sonuç kadar futbolda herkesi çileden çıkarttı. Şampiyonluk hedefiyle kurulan pahalı kadroya rağmen oyuncuların isteksiz ve vurdumuymaz tavırları da bu kadar olmaz dedirtti! Başta Başkan Cevat Ekşi olmak üzere bu kötü tablo ve düşülen bu durum sonrasında herkesin şapkasını önüne koyarak gerekli dersleri alması ve Sakaryaspor’u hak ettiği norktaya getirmesi konusunda Sakaryaspor camiası ortak fikirde birleşiyor.

SABIR TAŞTI

Bodrumspor karşısında alınan farklı yenilgi Sakaryapor’da taşları da yerinden oynattı. Teknik Direktör İsmail Ertekin bu maçla birlikte takımdan ayrılırken taraftarın da sabrı taştı. Maçın sonunda futbolculara ültimatom veren yeşil-siyah sevdalıları, kötü futbol ve alınan farklı sonucun artık son olmasını istedi. Öte yandan futbolcular kadar, Başkan Cevat Ekşi’ye kadar tepki gösteren taraftarlar, gerekli önlemlerin alınarak sezon sonunda başarının yakalanması konusunda hem fikir oldu.   

banner3
YORUM EKLE