BURAK İÇİN GÖZLER BURSA'DA

Sakaryaspor’dan ayrılan Burak Göksel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yeşil-siyahlı taraftarlarla vedalaştı.

BURAK İÇİN GÖZLER BURSA'DA

Sakaryaspor Yönetimi tarafından alacakları ödenmeyen Burak Göksel, Ayvalık maçı öncesinde yeşil-siyahlı kulüple yollarını ayırmıştı. Burak Göksel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile taraftarla vedalaştı. Burak’ı sosyal medyada takip eden çok sayıda taraftar genç oyuncuya destek verdi.

Göksel yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bugün itibariyle çok sevdiğim Sakayaspor kulübüyle olan sözleşmemi feshetmiş bulunmaktayım. Söylenilecek çok şey var aslında ama ben yinede hiçbir şey söylemek istemiyorum. Sadece herkes şunu bilsin ki ben bu yaşıma kadar hep formamın hakkını vermeye çalıştım, elimden gelen her şeyi vermeye çalıştım ama nedense bir kısmı hiçbir zaman memnun edemedim. Belki de başka sebeplerden dolayı bu duruma geldim. Evet belki de Sakaryaspor’da sevilmek kolay değildir. Bu durum bazılarını rahatsız etmiştir ama ben başım dik alnım ak bir şekilde ayrılıyorum. Bana destek olan beni seven herkese teşekkür ederim. Çok güzel insanlar tanıdım ve hic bir zaman unutamayacağım anılar yasadım. Ben artık iyi bir Sakaryaspor taraftarıyım belki de iyi bir Tatanga’yım! Tüm Sakaryaspor taraftarına hakkım helal olsun.”
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE