BÜYÜKŞEHİR 2.LİG'İN KAPISINDAN DÖNDÜ

Büyükşehir Belediyespor’da, Mersin Aşut’un kulübün devrini teklif etmesi sonrası alevlenen 2.Lig aşkı kısa sürdü. Kulübün devirden vazgeçmesi sonrası mavi-beyazlı takım rotasını 3.Lig’e çevirdi

BÜYÜKŞEHİR 2.LİG'İN KAPISINDAN DÖNDÜ

 KARARINDAN VAZGEÇTİ
Türkiye Basketbol 3.Ligi’nde mücadele edecek olan Büyükşehir Belediyespor, 2.Lig’in kapısından döndü. 2.Lig’e yükselen Mersin Aşutspor’un yönetimi, kulübü Büyükşehir Belediyespor’a devretme teklifinde bulundu. Bu teklife sıcak bakan Akgün Altuğ ve ekibi olumlu cevap verdi. Fakat Mersin Aşut yönetiminin bir anda ortadan kaybolmasıyla süreç olumsuz sonuçlandı. Kulübün devrinden vazgeçen Mersin ekibi bu sezon ligde katılmam kararı aldı. Mersin’in yerine Adanaspor’un lige katılması gündemde.
ANTRENÖR ARAYIŞI
Rotasını yeniden 3.Lig’e çeviren Büyükşehir Belediyespor, antrenör sorununu çözemye çalışıyor. Başkan Akgün Altuğ’un yurt dışında olması nedeniyle görüşmelerini ağırdan alan mavi-beyazlı yöneticilerin, yeni antrenörlerini en geç Çarşamba günü açıklaması bekleniyor. Antrenörünü belirmesinin ardından transfer çalışmalarına da hız verecek olan Büyükşehir Belediyespor 5 Ağustos’ta sezonu açacak. Büyükşehir 5 Ağustos’a kadar tüm transfere nokta koymayı hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE