Büyükşehir: Ersin Taranoğlu’nun randevu talebi yok!

Büyükşehir Belediyesi, Sakaryaspor için Başkan Ekrem Yüce ile görüşmek amacıyla randevu talep ettiğini söyleyen eski bakan Ersin Taranoğlu’nun böyle bir talebi olmadığını açıkladı 

Büyükşehir: Ersin Taranoğlu’nun randevu talebi yok!

4 dönem Sakarya Milletvekilliği ve 2 dönem bakanlık yapan Ersin Taranoğlu, Sakaryaspor kongresi öncesi planlarını paylaşmak için Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den randevu talep ettiğini ancak kendisine dönüş yapılmadığını duyurdu. 


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından bazı haber siteleri ve sosyal medya üzerinde yer alan randevu iddialarına ilişkin yanıt geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin kurumsal kimliği ile örtüşmeyen açıklamanın gerçeği yansıtmadığına yer verilen açıklamada, tüm randevu taleplerinin hızla değerlendirilerek ilgili kişilere dönüş sağlandığı ifade edildi.

Randevu talebi bulunmamaktadır
Büyükşehir Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak kamuoyunda yer alan randevu iddialarını üzülerek takip ediyoruz. Kurumumuzdan randevu talepleri ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmekte ve taleplere hızla dönüş sağlanmaktadır. Kurumsal kimliğimizle örtüşmeyen randevu iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. İddia edildiği gibi tarafımıza ulaşan herhangi bir randevu talebi bulunmamaktadır. Büyükşehir Belediyemizin kapıları tüm vatandaşlarımıza açıktır. Kamuoyunun bilgisine sunulur” denildi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil Tan
Kamil Tan - 2 ay Önce

Sayın Taranoglu gene bir kurnazlık düşünüyor insan bu gençliğinde ne işe gene odur.

TATANGALAR
TATANGALAR - 2 ay Önce

Allahını seviyorlarsa artık bu tarz planlara fırsat vermesinler, bu sakaryaspor rantı bitsin artık. ACİL VAKİT KAYBETMEDEN UĞUR BAŞKAN'A TAKIM HİBE EDİLSİN. Profesyonelce ÖZEL VE BAĞIMSIZ bir şirket gibi yönetilerek, şehrin en değerli markası yapılsın. Çocuk oyuncağına çevirdiler bu işi her yıl aynı rezillikler.

SIRADAKİ HABER