Büyükşehir'in adayı Evin'den flaş karar!

Sakaryaspor’un 16 Ağustos’ta yapacağı kongre öncesinde Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle başkanlığa aday olan Halit Evin, sosyal medyadan gelen tepkiler sonrasında çekilme kararı aldı.

Büyükşehir'in adayı Evin'den flaş karar!

sakaryayenihaber.com -

16 Ağustos’ta yapılacak olan Sakaryaspor olağan genel kurulunda Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle aday olacak Halit Evin kararından vazgeçti! İsminin açıklanması sonrasında sosyal medyadan büyük tepki alan Evin, yaşanan bu gelişme sonrasında başkan adaylığından çekilme kararı aldığını açıkladı. Yaşanan bu gelişme sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Kalan iki gün içerisinde somut bir adım olmaması durumunda Sakaryaspor’da ya belediyenin son anda çıkaracağı bir isim aday olacak ya da uzun yıllar sonra yeşil-siyahlı ekibimiz bir kez daha kayyıma kalmış olacak.

BUNLARI HAK ETMEDİM

Takımın borçlarını, yönetimini ve mevcut durumunu da değerlendirdikten sonra ciddi risk alarak yola çıkma kararı aldıklarını belirten Halit Evin, “ Ciddi risk alarak da yola çıkmıştık. Yönetimi oluşturma çalışmalarımızda son aşamaya gelmiştik ancak bazı haber siteleri ve sosyal medyada bizimle ilgili olumsuz yorumlar yapıldı. Bazı merciler tarafından yönlendirildiğini düşündüğümüz bu ahlaksız yorumlar nedeniyle çekilme kararı aldık. Bu yüzden Sakaryaspor'un geleceği için bir kaç günden beridir arkadaşlarımızla sürdürdüğümüz bu çalışmaları sonlandırma kararı aldık. Tek derdimiz Sakaryaspor'un başarısıydı. Genel Kurulda seçilecek olan başkan ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi. Şenol ÇİVİCİK

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 11:21
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet Arabaci
Samet Arabaci - 2 ay Önce

Çok biliyorlar ya ne çabuk unutuldu başkan bulamıyordu takım taraftar koltuğa oturdu

Ahmet balci
Ahmet balci - 2 ay Önce

Doğru karar evin aferin.Ugur başkan geliyor bu takımın önüne geçmeyin,paralı güçlü bir yönetimin içinde olun

Sakarya264
Sakarya264 - 2 ay Önce

Halit Evin bey'i tebrik ediyorum, hem takım hem de kendisi için en doğru kararı vermiş. Artık yeni bir yüz ile ve de maddi gücü olan bir yönetici ile bu takım kurtulur. Yoksa sürekli tarih tekerrür eder, hep aynı yüzler ve hep bizim vergileri Sakaryaspor'a yatıran belediyeler!!! Yeter artık... bu takımı bu şehre kambur olmaktan kurtarmak için ÇÖZÜM UĞUR BAŞKAN... HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH... Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER