Büyükşehir'in hocası Burgul

Akgün Altuğ başkanlığında güçlü bir yönetimle basketbol şubesini hareket geçiren Büyükşehir Belediyespor’da antrenörlük görevine Ali Burgul getirildi. Burgul için yarın imza töreni düzenlenecek.

Büyükşehir'in hocası Burgul

Geçtiğimiz günlerde Akgün Altuğ başknalığında güçlü bir yönetim oluşturan Büyükşehir Belediyespor antrenörlük sorununu çözdü. 4 sezon aradan sonra basketbola ciddi bir yatırım yapan Büyükşehir Belediyespor’da tecrübeli antrenörlerden Ali Burgul ile anlaşmaya vardı. Birçok kulüpte antrenörlük ve idarecilik yapan Burgul yarın resmi sözleşme imzalayacak. Ali Burgul’un yardımcılığını Gençlik Merkezi Antrenörü Cevat Yaralı yapacak. Genel koordinatörlük görevi ise Cavit Akova’ya verildi.
TRANSFER HAREKATI
Beko Basketbol Ligi hedefiyle potaya adım atan Büyükşehir Belediyespor’da transfer çalışmaları da başladı. Gençlik Hizmetleri Salih Koşu başta olmak üzere Antrenör Ali Burgul transfer listesinde yer alan oyuncularla temasa geçmeye başladı. Güçlü bir kadro oluşturacak olan Büyükşehir Belediyespor sezonu önce 2.Lig’e çıkarak tamamlamayı hedefliyor. Ayrıca Büyükşehir’in transfer bütçesinin yaklaşık 600 bin TL olduğu öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER