Çalışmaya devam 

Sakaryaspor’da sezon hazırlıkları kaldığı yerden devam ediyor. Rüstemler Tesisleri’nde kampa giren yeşil-siyahlı futbolcular vites yükseltecek. 

Çalışmaya devam 

Sakaryaspor’da yeni sezon hazırlıkları kaldığı yerden devam ediyor. Önceki gün Rüstemler Tesisleri’nde tekrar bir araya gelerek idmanlara start veren yeşil-siyahlı ekibimizde moraller yüksek. Yapılacak olan idmanlar ile yeniden lig havasına girmeye çalışacak olan yeşil-siyahlı ekibimizde Denis Taşkesen ile Ahmet Sabri Fener dışında eksik yok. 

Eski form yakalanacak
4 Mayıs’ta sezonun kalan bölümü için sahaya inen Sakaryaspor, yaklaşık iki haftalık çalışma sürecinde performans olarak teknik heyetin yüzünü güldürmüştü. Lig başlayana kadar tüm futbolcuların eski formunu yakalamasına kesin gözüyle bakılırken sakatlıktan yeni çıkan Berk İsmail Ünsal ve Nuri Fatih Aydın’a da bu süreç ilaç gibi gelecek.  

Şaban hoca inançlı 
Teknik Direktör Şaban Yıldırım, 18 Temmuz’a kadar olan hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendireceklerine inanıyor. Öte yandan liglerin nasıl oynanacağı konusundaki belirsizliğin bir an önce bitmesi beklenirken gözler Türkiye Futbol Federasyonu’na çevrilmiş durumda.  Oyuncular ve teknik heyet lig şartlarına göre hareket edecek.   

Testler negatif

Sakaryaspor’da önceki gün yapılan koronavirüs test sonuçları belli oldu. Bir haftalık bayram tatilinin ardından tesislerde toplanan teknik heyet ve futbolculara ikinci kez koronavirüs testi yapıldı. Yapılan tüm testlerin negatif çıktığı belirtildi. Yeşil-Siyahlı ekibimizde herhangi bir olumsuz sonuç çıkmaması yüzleri güldürdü.  Erdem YILDIRIM

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER