ÇARK CADDESİ'NDE BULUŞALIM

Sakaryaspor taraftarı şampiyonluk yolunda şehrin üzerindeki ölü toprağını atması için bu akşam isyan yürüyüşünde bir araya gelecek. Saat 19.30’da toplanacak olan taraftarlar tüm yeşil-siyah sevdalılarını Çark Caddesi’ne davet etti.

ÇARK CADDESİ'NDE BULUŞALIM

Tatangalar&Sakarya 1965 Taraftarlar Derneği şampiyonluk yolunda Sakarya şehrinin sessizliğini bozmak için harekete geçti. Bu akşam saat 19.30’da isyan yürüyüşü yapacak olan taraftarlar tüm yeşil-siyah sevdalılarını Çark Caddesi’ne davet etti.

“Şehrimizin üstündeki ölü toprağı atmak için, şehrimizin simgesi Sakaryaspor'umuzu yalnız bırakanlar için, Sakaryaspor'u görmezden gelmeye çalışanlar için, Mersin travmasından çıkamayan şehrimizin insanları için, şampiyonluğa inancımızı ortaya koymak için, her 'yeşil' diye yükseldiğinde sesimiz arşa, 'siyah' diye gökün gürlemesi için, Çark Caddesi’ndeki karanlığı meşalelerimizle aydınlatmak için, cumartesi saat 19.30'da Adapazarı Belediyesi önünden başlayacak isyan yürüyüşümüze tüm taraftarlarımız, halkımız davetlidir. Ya hep beraber, ya hiçbirimiz!”   Erdem YILDIRIM
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER