Cumhur Genç diğer adaylara böyle çağrı yaptı...

Sakaryaspor eski başkanlarından Cumhur Genç, kongrede aday olan Uğur Akkuş ve Hüdaverdi Bahadır'a kongreye kadar takıma destek olma çağrısında bulundu.

Cumhur Genç diğer adaylara böyle çağrı yaptı...

sakaryayenihaber.com -

Sakaryaspor eski başkanlarından Cumhur Genç sosyal medyadan bir açıklama yaparak kendisiyle birlikte konrede aday olan Uğur Akkuş ve Hüdaverdi Bahadır'a çağrıda bulundu. Genç, Sakaryaspor'da geçmiş iki prim ile kongeye kadar olan tüm pirimlerin kendisi, Akkuş ve Bahadır tarafından ödenmesi teklifini yaptı.

Cumhur Genç yaptığı açıklamada, "Sakaryaspor’unuzun bugün almış olduğu galibiyetten dolayı  tüm futbolcu kardeşlerimi teknik ekibimizi kutluyorum. Kongre sürecine kadar takımımız için maddi manevi mücadele eden yönetim kurulunu  tebrik ediyorum. Çarşamba günkü Karabük maçından önce ödenmesi gereken iki prim var. Bu süreçte takımımıza destek olmak amacıyla adaylığını açıklayan sayın Hüdaverdi Bahadır sayın Uğur Akkuş ve ben Cumhur Genç olarak geçmiş iki prim ve kongreye kadar takımın primlerini Başkan adayları olarak ödemeyi teklif ediyorum. Ortak paydamız Sakaryaspor." ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 19:29
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakaryalı Recko
Sakaryalı Recko - 1 ay Önce

sen önce borcunu öde.

TC VATANDAŞI SAKARYALI
TC VATANDAŞI SAKARYALI - 1 ay Önce

10 numara bir teklif

TATANGALAR
TATANGALAR - 1 ay Önce

YA Bİ GİDİN DÜŞÜN ŞU TAKIMIN YAKASINDAN YA!! Bİ DE ŞU FUTBOLCULARIN PARASI NE DERT OLDU MİLLETE HERKES PARALAR ŞU GÜN ÖDENCEK ÖDENDİ ÖDENMEDİ BU NEDİR YAHU!!! KENDİ MAAŞIMIZIN DURUMUNU BİLE BU KADAR İYİ BİLMİYORUZ. HERKESİN DERDİ OLMUŞ BU FUTBOLCULARIN MAAŞI BEĞENMEYEN OYNAMASIN !