Cumhuriyet Kupası’nda Sakarya şov

Ankara’da yapılan İller Arası Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvası’nda Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Hendek Belediyesi Karate Takımları fırtına gibi esti. Müsabakalarda Hendekli sporcular 12, Büyükşehirli sporcular ise 14 madalya kazandı.  

Cumhuriyet Kupası’nda Sakarya şov

HENDEK’TEN 
12 MADALYA 

Hendek Belediyesi Karate Takımı, Ankara’da yapılan İller Arası Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvası’nda kürsüyü kimseye bırakmadı. Müsabakalarda Hendekli karateciler Buse Nemli ile Batuhan Şahin altın madalya, Sude Nemli, Nursena Tokacı, Yusuf Yiğithan Aykın, Arda Berkay Dandan ve Anıl Kadir Benli gümüş madalya, Sude Sinay Korkmaz, İlker Eren Özel, Yusuf Eren ile Ömer Faruk Akın bronz madalya kazandı. 12 madalyayla turnuvayı tamamlayan karateciler büyük mutluluk yaşadı. 

BÜYÜKŞEHİR’DEN
14 MADALYA

Büyükşehir Belediye Karate Takımı’da Ankara’da madalyalara ambargo koymayı başardı. İller Arası Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvası’nda Aslı Nur Mutluay, Vahide Köşe, Zümra Rezzan İn ile Muhammet Emin Güntekin birinci, Ata Seymen Fidan, Olcay Sezer ile Gürkan Çelik ikinci oldu. Abdülkerim Balıkçıoğlu, İsmail Karadeniz, Rabia Kaplan, Furkan Korkmaz ve Nadide Sıla Çolak üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.    Mustafa ERKAYA

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
rabia
rabia - 13 ay Önce

Sahin

SIRADAKİ HABER