Darısı bizim başımıza

Sakaryaspor ile Kocaelispor maçı oynandığı sırada Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez taraftarına transferi açtıklarının mesajını verdi. Sakaryaspor’da ise transfer tahtasının açılması için gözler 23 Ağustos’a çevrildi.

Darısı bizim başımıza

23 AĞUSTOS’A KİLİTLENDİK

Sakaryaspor taraftarı haftalardır Başkan İbrahim Nalbant’ın transfer tahtasını açmasını bekliyor. Bugüne kadar transferin açılması konusunda sürekli tarih erteleyen Başkan İbrahim Nalbant, son olarak 23 Ağustos Cuma gününü işaret etmişti. Önceki gün TFF Başkanı Nihat Özdemir ile görüşme yaptıklarını belirten Nalbant, transferin açılması konusunda ufak pürüzlerin kaldığını ve açacaklarını tekrarladı.

KOCAELİ TRANSFERİ AÇTI

Komşu Kocaelispor’a beklediği transfer müjdesi önceki akşam geldi. Sakaryaspor-Kocaelispor maçının oynandığı gece Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez, transferi açtıklarını duyurdu. Kocaeli basınına konuşan Üzülmez, işin resmiyete kaldığını söyleyerek "Alacaklı dosyalar için ıslak imzaları aldığımız zaman iş bitecek" şeklinde konuştu. Bu haber yeşil-siyahlı camiada büyük sevinçle karşılandı.    

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 11:31
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER